Specjalny Ośrodek Wychowawczy Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Łbiskach

Przyjaciele

Pani Magdalena Kuta - aktorka Teatru Rozmaitości

Magda Kuta – aktorka Teatru Rozmaitości w Warszawie

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Magdy Kuty – aktorki Teatru Rozmaitości w Warszawie, która już od kilku lat wspiera nas swoją wiedzą aktorską i uczestniczy w spektaklach wystawianych przez nasze niepełnosprawne dzieci. Jesteśmy pełni podziwu dla ofiarności Pani Magdy, która jeśli tylko obowiązki Jej na to pozwalają, swój cenny czas przeznacza na przygotowywanie naszych spektakli i granie w nich roli narratorki.

Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe „OTO” Tomasz Ostrowski

PPU "OTO" Tomasz Ostrowski 02-787 Warszawa ul. Arkadowa 3 www.oto-teatr.tv     Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe „OTO” Tomasz Ostrowski od 2008 roku znalazło się na liście naszych Przyjaciół. Dzięki Panu Zbigniewowi  Kośka – przedstawicielowi firmy -nasz teatr, pod względem wyposażenia technicznego, staje się powoli profesjonalnym teatrem. Dziękujemy za cenne rady, pomoc techniczną, montaż urządzeń scenicznych, porady i „szkolenie” w zakresie ustawiania świateł na potrzeby spektakli.

Tech-Zut Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sp. z o.o

Prezes mgr inż. ANDRZEJ MIRSKI ul. Kormoranów 5a 05-070 Sulejówek Tel./fax . (0-22) 783-36-21 Tel. kom. 0-601 268 700 Dzięki ofiarności firmy Tech-Zut i Pana Prezesa Andrzeja Mirskiego mogliśmy zmodernizować mechanizm kurtynowy na naszej scenie. Pracownicy Firmy dokonali montażu prowadnic szynowych do zawieszania horyzontów i dekoracji na scenie w naszym teatrze jak również poprawili mocowania naszych starych kulis obrotowych.

Kryolan City Warszawa

ul. Piękna 58 00-672 Warszawa Tel. (022) 621-74-45  fax. 621-13-57 www.kryolancitywarszawa.com.pl   Z firmą Kryolan City Warszawa nawiązałyśmy kontakt w 2008 roku. Dzięki przychylności Dyrektora, Pani Bogusławy Niedzielskiej, przedstawicielka Firmy  - pani Elena Małecka (charakteryzatorka) przeprowadziła dla naszego personelu krótki kurs wizażu i charakteryzacji w związku z naszym najbliższym przedstawieniem teatralnym.

Andrzej Brzoska - z-ca Dyrektora Teatru Polskiego Radia

Dziękujemy Panu Andrzejowi Brzoska - z-cy Dyrektora Teatru Polskiego Radia za współpracę z naszym teatrem. Dzięki pomocy Pana Dyrektora możemy w naszych przedstawieniach wykorzystywać muzykę oraz różnego rodzaju efekty dźwiękowe i w ten sposób ubogacać nasze spektakle.

Firma SUSKA Janusz Suska

Firma SUSKA posiada w swojej ofercie różnego rodzaju artykuły biurowe, papiernicze  oraz artykuły szkolne.   ul. Środkowa 10, 05-540 Zalesie Górne Powiat:  piaseczyński Telefon: 0048 22 7565706 Fax: 0048 22 7363856     Dzięki hojności Państwa Janusza i Barbary Suska dzieci z naszego Ośrodka mogą rozwijać swoje zdolności plastyczne, techniczne, manualne, jak również bawić się otrzymanymi zabawkami.

Legro. Techniczna obsługa imprez

Z firmą LEGRO współpracujemy już od kilku lat. Firma wspomaga nasze przedsięwzięcia artystyczne i teatralne przez konsultacje w sprawie nagłośnienia i oświetlenia oraz pomoc w instalacji urządzeń, wypożyczanie nam odpowiedniego sprzętu. www.legro.waw.pl

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „POL-AQUA” S.A   Pol-Aqua jest głównym naszym Sponsorem od 1996 r. Dzięki Firmie od wielu lat co roku nasi wychowankowie mogą cieszyć się obfitością prezentów z okazji św. Mikołaja jak również na Dzień Dziecka. Firma szczodrze wspomaga nasze przedsięwzięcia teatralne. Otrzymaliśmy finanse na modernizację sceny, oświetlenia, nagłośnienia, wyposażenie sceniczne (projektory teatralne, podłoga antypoślizgowa, kratownica sufitowa, prowadnice szynowe do dekoracji itp.) Na Boże Narodzenie Dzieci otrzymały projektor multimedialny i duży ekran do wyświetlania filmów. Dzięki temu, nawet te dzieci, którym trudno jest skoncentrować się na obrazie zwykłego telewizora, oglądają chętnie różne filmy w naszym „kinie”. W 2009 roku Firma Pol-Aqua była głównym sponsorem naszego Pierwszego Pikniku Rodzinnego. Od roku 2011 Firma nie pełni już roli naszego sponsora.